KARIÉRA

Do našeho kolektivu hledáme nové pracovníky na níže vypsané pozice. Pokud si hledáte práci a nabídka Vás zaujala, zašlete Váš životpis na

e-mailovou adresu: zurek@cnc-pama.cz nebo volejte na telefoní číslo: 608 247 658

Operátor CNC strojů

Náplň práce:

  • Práce na CNC obráběcích strojích (frézky, soustruhy)
  • Obsluhování CNC strojů
  • Programování v systému FANUC / HEIDENHAIN
  • Řešení problematiky a řezných podmínek při obrábění

Požadujeme:

  • Vyučení ve strojírenském oboru
  • Schopnost čtení výkresů – orientace v technické dokumentaci
  • Praxe na pozici pracovníka CNC strojů – min. školní praxe
  • Znalost programování v systému HEIDENHEIN výhodou
  • Zkušenost s prací s frézkou, znalost soustruhů výhodou
  • Aktivní přístup k práci

Nabízíme:

  • Zajímavou a odpovědnou práci v tuzemské společnosti
  • Motivující ohodnocení
  • Místo výkonu práce: Opava
  • Zázemí stabilní společnosti

Operátor EDM

  • Práce na EDM strojích (drátová řezačka, hloubička)
  • Nastavování a seřizování EDM strojů
  • Programování v systému Gibbs CAM
  • Řešení problematiky při obrábění

Požadujeme:

  • Praxe na pozici pracovníka EDM strojů
  • Znalost technologie broušení velkou výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavou a odpovědnou práci v tuzemské společnosti